KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Kladenský aquapark.
Kladenský aquapark láká na dva tobogány, spacebowl, divokou řeku i průplavovou jeskyni
Kladenský aquapark.  
Autor / zdroj foto: Aquapark Kladno

Aquapark Kladno / Kladno

Aquapark se nachází pouhých 25 kilometrů od hlavního města Prahy a má vedle vstřícné otevírací doby a příznivých cen také další doplňkové služby pro návštěvníky, je totiž součástí unikátního komplexu sportovišť disponující širokou škálou možností sportovního vyžití a relaxace. Prakticky na jednom místě se nachází atletický stadion, trampolínový park, letní koupaliště, kladenská sportovní hala, několik venkovních hřišť, cyklostezka, a to vše v krásném prostředí u lesoparku Lapák.

V bezprostřední blízkosti aquaparku naleznete také možnost pro ubytování ve tříhvězdičkovém Sport Hotelu Sletiště. Bazén sloužící pro kondiční, rekreační, závodní a výukové plavání prošel v roce 2016 částečnou rekonstrukcí. V roce 2019 proběhla rekonstrukce tobogánů, nyní jsou zateplené, oba mají světelné efekty a červený tobogán má spouštěcí zařízení "Turbo Rocket". 

Kladenský aquapark disponuje pětadvacetimetrovým plaveckým bazénem o šesti drahách. V každé šatně je ohřívárna.  

Pavilon atrakcí nabízí divokou řeku kruhového tvaru a průplavovou jeskyni (hloubka 1,4 metru), spacebowl (dopadová hloubka 2,2 metru), dva zateplené tobogány se světelnými efekty, žlutý "Multimedia" má větší průměr a délku 103,6 metru; červený je dlouhý 57,2 metru a má spouštěcí zařízení "Turbo Rocket" s přibližně 20° sklonem k vertikále, dvojitou skluzavku, dětský bazén s vodním chrličem (hloubka 0,2 až 0,4 metru), masážní bazén (vzduchové trysky), whirpool (vzduchové a vodní trysky) a parní kabinu. 

Malý hlad a žízeň můžete zahnat v občerstvení, které je přístupné jak z „mokré“ zóny, tak i z vestibulu. Pokud budete mít velký hlad, můžete využít restauraci Sleťák hned za aquaparkem. 

Samozřejmostí jsou trezorky na cennosti situované za pokladnou aquaparku, skříňky jsou uzamykatelné na klíček oproti záloze 20 Kč (na dvacetikorunovou minci). V šatnách jsou také instalovány vysoušeče vlasů. V aquaparku se můžete připojit k internetu prostřednictvím Wi-fi.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquaparku Kladno.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.