VOLNÝ ČAS / Bazény, koupaliště

Příbram má nabídku na aquapark
 
Autor / zdroj foto: Eva Švehlová

Příbram

Úterý 3. ledna bylo dnem, kdy skončila lhůta pro podání nabídek na plánovanou rekonstrukci příbramského aquaparku. Nabídka byla podána jedna a nyní bude probíhat její posouzení.

Do opakovaného výběru dodavatele plánované rekonstrukce aquaparku se s nabídkou přihlásila jedna firma. Do konce uvedené lhůty nebyly podány žádné námitky, může tedy být přistoupeno k dalšímu kroku, kterým je posouzení podané nabídky. „Termín pro podání nabídek nám uplynul, kdy se do výběrového řízení přihlásila jedna firma. I na toto zákon myslí a umožňuje výběr jediné nabídky. Rada města jmenuje hodnotící komisi, která se bude zabývat posouzením podané nabídky. Posouzení by mělo s ohledem na rozsah stavby být hotové zhruba do konce února,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.

Výběrové řízení probíhá dvoukolově, to znamená, že nejprve dojde ke zmíněnému posouzení nabídky, a teprve poté bude otevřena obálka s nabídkovou cenou. Jméno firmy, která nabídku podala, bude moci být zveřejněno až po ukončení řízení.

„Věřím, že nabídka bude posouzena bez problémů, a budeme moci přistoupit k výběru dodavatele a podpisu smlouvy. Rekonstrukce aquaparku již skutečně nesnese další odklad,“ dodal starosta Konvalinka.

Souběžně s posuzováním nabídky se připravuje také výběr správce stavby, kdy s ohledem na rozsah a cenu díla nepůjde o jednu osobu, ale o tým odborníků. Při jejich výběru bude kladen důraz na odbornost a specializaci.

Autor / zdroj: Eva Švehlová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.