SPORT

Jezdecký festival 2018 má opět kované trofeje
Sport 17.2.2018

Pátý ročník Jezdeckého festivalu, který se koná od 21. do 25. března 2018 na výstavišti v Lysé nad Labem, se může opět pochlubit originálními ručně kovanými trofejemi, které obdrží vítězové hlavních soutěží této pětidenní akce…

Přerov si před vyprodanou MEO Arénou vyšlápl na Kladno
Hokej 8.2.2018

Exkluzivní hokejová podívaná se ve středu uskutečnila v MEO Aréně. Zubři se před zraky vyprodaných tribun střetli s kladenskými Rytíři, za které nastoupil i hvězdný Jaromír Jágr.

Kůsův hattrick nestačil, Kadaň podlehla Benátkám

Kadaňští se sice ujali vedení, ale Středočeši vývoj střetnutí ještě v prvním dějství otočili a těsný náskok do závěrečné sirény uhlídali. Porážku neodvrátil ani hattrick Jaroslava Kůse.

Boleslav nestačila na královehradecký Mountfield
Hokej 7.2.2018

Boleslav šla nejprve do vedení zásluhou pohotovosti Jakuba Orsavy, Mountfield pak ale na svého soka zatlačil, ještě v první třetině srovnal a ve druhé odskočil dvěma slepenými góly na rozdíl dvou branek.

Litvínov vyhrál po 13 zápasech
Hokej 5.2.2018

Litvínov ukončil sérii porážek. Tři body domácím unikly v závěru, ale prodloužení rozhodl pro Vervu Lukeš.

Zhruba 40 spřežení míří do Hradištka
Sport 26.1.2018

Zimní Jezdecký pohár České jezdecké federace 2018 odstartuje v sobotu 27. ledna v Hradištku u Sadské, kde při úplně prvním letošním kole pojedou o seriálové body vozatajové. V soutěžích se představí zhruba čtyřicet spřežení…

Mladá Boleslav ve Zlíně vybojovala čtvrté vítězství v řadě
Hokej 23.1.2018

Začátek se nesl ve velmi svižném tempu, šance byly k vidění na obou stranách, do vedení se zásluhou Šťastného dostali Berani. Svěřenci Vladimíra Kýhose ale dokázali bleskově srovnat a po přestávce celek z města automobilů svého soupeře přehrával a za svou aktivitu byl odměněn.

Boleslav doma překvapivě porazila Kometu
Hokej 22.1.2018

Mladá Boleslav sice od třetí minuty prohrávala, ale od vstřelení vyrovnávací branky byla lepším týmem a po zásluze, byť překvapivě, si z nedělního střetnutí odnáší tři body.