SPORT

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry
Fotbal 25.5.2019

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Příbram porazila Karvinou
Fotbal 12.5.2019

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální šanci zakončit sezónu bez baráže.

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu
Fotbal 6.5.2019

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

Slovácko smetlo Příbram

Slovácko doma porazilo Příbram především díky skvělému vstupu do zápasu, kdy se dvakrát prosadil Kalabiška a třetí branku přidal Janošek.

Příbramské hokejistky mají tah na branku
Hokej 18.4.2019

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky.

Boleslav prohrála s Libercem a vypadla z elitní šestice
Fotbal 16.4.2019

Po prvním vyrovnaném, ale bezgólovém poločase se chvíli v úvodu druhé půle zdálo, že Boleslav potvrdí svoji příslušnost do elitní šestičlenné ligové skupiny. Liberečtí však v závěrečné půlhodině proměnili dva brejky a Boleslavští snížili až v nastaveném čase z pokutového kopu.

Pardubice otočily v koncovce zápas na Kladně
Hokej 15.4.2019

Třetí barážový zápas proti Pardubicím se z kladenské strany nevyvíjel špatně, ale měl pro domácí hořký konec. Inkasovali třikrát během posledních pěti minut a prohráli 3:5.

Chomutov nezvládl důležitý duel s Kladnem, ztráta na záchranu se zvětšila
Hokej 13.4.2019

Rytíři zvládli vyrovnanou bitvu na ledě Chomutova a po vítězství 3:1 mají na postupové druhé pozici už osmibodový náskok před Piráty.

Duel Znojma s Vlašimí dopadl smírně jako na podzim
Fotbal 13.4.2019

Ani první soutěžní gól Dźenise Beganoviće nepomohl znojemským fotbalistům ke třem bodům. V utkání proti Vlašimi pouze remizovali 1:1, především v první půli však mohli děkovat výbornému Tondovi Bučkovi a nepřesnosti na kopačkách hostujícího výběru.

Kladno jako první v baráži udolalo neporazitelné Pardubice
Hokej 10.4.2019

Rytíři jako první tým v baráži udolali Pardubice, které na jejich ledě obrali o všechny tři body. Kladno po první části ztrácelo o jednu branku, pak ale z trestného střílení srovnal Linus Svedlund. A vzápětí začala úřadovat kladenská čtvrtá řada.

Piráti do barážové skupiny vstoupili vítězně, Justin Peters vymazal střelce Kladna
Hokej 30.3.2019

V úvodním barážovém kole o Tipsport extraligu přivítali Piráti na vlastním ledě Kladno, které zdolali 2:0. Po zdravotních komplikacích se Severočechům přestalo věřit, ovšem Chomutovští se vzepřeli a slaví první tři body.

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu
Hokej 26.3.2019

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Bruslaři srazili Tygry 4:1 a snížili stav série
Hokej 25.3.2019

Po bezbrankové první třetině padly v prostředním dějství tři branky. Bruslaři vedli 2:1 a výsledek ještě narostl v závěru, kdy Tygři hráli power play a domácí je potrestali dvěma góly do prázdné.

Kladno vyhrálo v Jihlavě a jde do baráže o extraligu
Hokej 23.3.2019

Po prohře v pátém utkání poměrem 2:4 končí tento rok pro Duklu sezona již v semifinále. Kladno bude bojovat o příslušnost mezi elitou.

Csaplára v Příbrami nahradí Nádvorník
Fotbal 19.3.2019

Po odvolání trenéra fotbalové Příbrami Josefa Csaplára oznámilo vedení klubu jeho nástupce. Na Litavku se vrací po přibližně osmi letech známá tvář. Roman Nádvorník totiž na pozici hlavního trenéra v Příbrami působil již v sezoně 2010/2011.

Boleslav v pátém zápase porazila Zlín a jde do čtvrtfinále
Hokej 18.3.2019

V rozhodujícím pátém zápase předkola šlo o všechno a Bruslaři měli oproti Zlínu výhodu domácího prostředí.