SPORT

Hradištko hostí podruhé Zimní Jezdecký pohár ve skocích
Sport 15.2.2017

Druhé kolo Zimního Jezdeckého poháru České jezdecké federace 2017 se uskuteční opět v Hradištku u Sadské.

Základní část WSM ligy zakončil Havířov výhrou v Benátkách
Hokej 14.2.2017

Domácí šli na konci první třetiny do vedení, ale AZ přesilovkovými brankami Daniela Štumpfa a Davida Dvořáčka skóre otočil a i díky 21 zásahům Marka Laca vybojoval důležité tři body.

Benátky slaví vítězství nad Litoměřicemi a zároveň postup do předkola play off
Hokej 12.2.2017

Do vedení poslal litoměřický celek ve 23. minutě Marek Loskot, jenže domácí rychle odpověděli a ve druhém dějství dali ještě další dva góly. Ve třetí třetině se podařilo na 2:3 snížit Marku Loskotovi, nicméně při hře bez brankáře v 60. minutě Benátečtí zpečetili své konečné vítězství 4:2.

Prostějov poprvé v letošní sezóně porazil kladenské Rytíře

Vstup do čtvrtého vzájemného zápasu vyšel lépe Hanákům, kteří se dostali už v páté minutě díky trefě Marka Indry do vedení. Ve druhé třetině pak náskok Jestřábů navýšil Lukáš Krejčík. Rytířům se podařilo snížit šest minut před koncem závěrečné sirény.

Na cizím hřišti lépe než doma. Karlovarsko hostí Odolenu Vodu
Volejbal 10.2.2017

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Benátky udělaly důležitý krok do předkola! Berou tři body s Přerovem
Hokej 7.2.2017

Dvě trefy Jiřího Černocha z prostřední dvacetiminutovky dopomohly Benátkám ke klidu a v závěru zápasu hosté již pouze snížili na jeden gól. Středočeši tak v boji o play off udělali veliký krok vpřed po vítězství 3:2 za tři body.

Mladá Boleslav hladce porazila Vítkovice
Hokej 6.2.2017

V závěru prvního dějství se trefili domácí Žejdl a Hyka. Stav 2:0 setrval během následující třetiny nezměněný a hru poznamenala velká spousta vyloučených. Ve třetí třetině Vítkovice stupňovaly tlak, avšak v závěru Boleslav vstřelila ještě další branku.

Bruslaři se bili srdnatě, zápas obratů ale lépe vyzněl pro Litvínov
Hokej 4.2.2017

Litvínov zvítězil v prodloužení, když doslova parádičkou dokázal překonat Lukáše v brance Boleslavi Robin Hanzl. Hosté sice sahali po třech bodech, nakonec se však museli spokojit pouze s jedním.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Cenné a zasloužené vítězství Nymburku v Izraeli
Basketbal 14.12.2016

V Nahariyi basketbalisté Numburku podali dobrý výkon. Drtivou většinu zápasu byli v mírném vedení a nakonec utkání dovedli do vítězného konce 86:83.

Zimní Jezdecký pohár 2017 bude mít 8 kvalifikací
Sport 5.12.2016

Čtvrtý ročník seriálu Zimní Jezdecký pohár nabídne před velkým finále při Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem celkem 8 kvalifikačních závodů – 4 ve spřežení a 4 v parkurovém skákání. Závody zařazené do této túry zavítají do šesti měst a obcí…

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Jestřábům se na domácím ledě proti Benátkám bodovat nepodařilo
Hokej 12.11.2016

Hosté z Benátek byli o něco lepším týmem, především mohou poděkovat Josefu Mikyskovi, který vsítil hatrick a Janu Plodkovi, ktarý je autorem dvou branek.