SPORT

Vyrovnanou bitvu Boleslavi s Olomoucí rozhodl v prodloužení Vojtěch Němec
Hokej 22.11.2017

Mladoboleslavští vstoupili do utkání velice razantně, již po dvou minutách hry vedli zásluhou navrátilce do sestavy Knotka a čahouna Urbana na domácím ledě o dvě branky. Na vítěze tohoto duelu si tak fanoušci museli počkat přesto až do atraktivního prodloužení.

Znojmo v dramatickém zápase porazilo Vlašim
Fotbal 1.11.2017

Z celkem jasného zápasu bylo nakonec pořádné drama. Znojmo půl hodiny před koncem zvýšilo náskok na 3:0 a nevypadalo to, že by mělo mít nějaké problémy. Opak byl ovšem pravdou, laxností v obraně inkasovali dvě slepené branky a poté už spíš jen bránilo těsný stav.

Zlín postoupil do čtvrtfinále poháru přes Vlašim až po penaltovém rozstřelu
Fotbal 26.10.2017

Fotbalisté Zlína v utkání poháru MOL CUP nastoupili na půdě druholigové Vlašimi. Ševci šli do vedení po půl hodině hry brankou Železníka, domácí ale po hodině hry vyrovnali brankou Fotra. O postupujícím rozhodly až pokutové kopy, které zvládli lépe hráči Zlína.

Boleslav splnila očekávání a postoupila přes Domažlice do pohárového čtvrtfinále

Domažlický stadion byl dějištěm střetnutí domácího třetiligového týmu proti prvoligové Mladé Boleslav o postup do čtvrtfinále českého poháru. Pohledný fotbal s množství gólových příležitostí hlavně před domažlickou brankou skončil podle předpokladů boleslavskou výhrou.

Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři body
Hokej 17.10.2017

Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo

Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Kladno ve šlágru kola porazilo České Budějovice
Hokej 12.10.2017

Rytíři proti Motoru od úvodní třetiny ztráceli, díky brankám Kloze a Kubíka ovšem vývoj utkání otočili. České Budějovice ještě dokázali srovnat, jenže v závěrečném dějství se už trefili pouze Strnad s Redlichem.

Benátky byly nad síly Litoměřic
Hokej 10.10.2017

Přestože domácí hokejisté vstoupili do utkání velice dobře a po první třetině se ujali vedení, se hosté nevzdali a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Benátky si tedy, i přes několik desetiminutových trestů, odvezli tři body a dotahují ztrátu na svého dnešního soupeře.

Drama v Litoměřicích nakonec zvládlo lépe Kladno
Hokej 5.10.2017

O vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy . V nich měli větší štěstí kladenští Rytíři. Kališníci tak z tohohle zápasu berou jen bod. Velkou míru na výsledku má gólman Tomáš Král, který vychytal velké množství pokusů kladenských hráčů.

Vítězná série Přerova pokračuje, ostrý souboj s Benátkami rozhodly až nájezdy

Z řady možností se Přerovanům podařilo skórovat jen jednou a soupeř navíc ve druhém dějství vyrovnal. I přes drtivou střeleckou převahu už Zubři gólmana Kořenáře ze hry nepřekonali, proto tříhodinová bitva dospěla do nájezdů.

Příbram vyhrála v Hradci Králové
Fotbal 25.9.2017

Dvě branky z prvního poločasu Příbrami bezpečně stačily ke třem bodům. Hradec Králové utrpěl první domácí prohru v ročníku a propadl se tak tabulkou na šesté místo.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Vítkovice zdolaly Mladou Boleslav až na nájezdy
Hokej 25.9.2017

Dvakrát dotáhli vedení soupeře a zlomili jeho odpor v samostatných nájezdech. Vítkovičtí potvrdili v domácím prostředí před více než sedmi tisíci fanoušků vítězství z ledu Chomutova a Mladou Boleslav přetlačili.

Plzeň překvapila Boleslav rychlými góly
Fotbal 24.9.2017

Boleslavské fotbalisty plzeňský soupeř zaskočil v úvodní čtvrthodince třemi góly, z nichž jeden sice neplatil kvůli ofsajdu, ale dva uznané určily ráz utkání pro zbylé minuty.

Mladá Boleslav ubránila tři body i v deseti
Fotbal 17.9.2017

Jedinou branku utkání vstřelil po standardní situaci mladoboleslavský obráncem Chaluš. Slovácko sice na konci zápasu hrálo přesilovku, když byl vyloučen Chramosta, ale tu nevyužilo, i když si vypracovalo šance na vyrovnání.