SPORT

Mladá Boleslav vedla, Vítkovice však zápas otočili
Hokej 22.9.2018

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný, ačkoli mírně střelecky navrch měli právě Bruslaři. Ti své příležitosti v gól přetavili ale až v závěru druhé třetiny, kdy Bartošáka prostřelil Klepiš. Ve třetí třetině ale hosté uštědřili domácím lekci z produktivity a dvěma góly v závěru třetiny a třetím do prázdné otočili zápas.

Vlašimský odpor zlomila Jihlava ve druhé půli
Fotbal 22.9.2018

Fotbalová Vysočina v domácím duelu potvrdila nelehkou úlohu favorita a po čtyřech duelech bez tříbodového zisku se dočkala vítězství.

Vytrvalci mezi sebou poměří síly při Běhu zámeckou zahradou. Poběží i děti
Běh 21.8.2018

Sokol Lysá nad Labem pořádá v sobotu 1. září již 55. ročník tradičního Běhu zámeckou zahradou. Loňského ročníku se zúčastnilo 170 závodníků.

V Kralupech se představí ragbisté z Nového Zélandu
Ragby 21.8.2018

Diváci v Kralupech nad Vltavou uvidí speciální přátelské utkání v ragby, které se uskuteční 30. září od 14:00 hodin na hřišti v Mikovicích.

Vlašim dvakrát vedla, nakonec veze z Tábora remízu
Fotbal 20.8.2018

Páté kolo zavedlo fotbalisty Vlašimi na fotbalový stadion do Tábora, kde se tým vedený Miloslavem Brožkem utkal s týmem FC MAS Táborsko. Vlašimští hráči dvakrát v utkání vedli, ale nakonec vezou z jihu Čech bod za remízu 2:2.

Sparta remizovala s Příbramí
Fotbal 19.8.2018

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Jablonec doma rozstřílel Opavu

V novém ligovém ročníku Boleslavští na domácím hřišti vyhráli až na třetí pokus, ale za to pořádně. Prvoligového nováčka rozstříleli půltuctem gólů.

V Jesenici vzniká nový sportovní oddíl Pocta pro děti a mládež do 18 let
Sport 18.8.2018

Děti a mládež ve věku 5 až 18 let se učí základy cyklistiky pod odborným vedením. Nedílnou součástí všestranné průpravy patří také osvojení dalších základních pohybových aktivit, a to v podobě celoročního plavání, atletiky, suché přípravy a v zimě běžky, lyže a brusle.

BK Slavoj Český Brod hledá šikovné talenty
Basketbal 17.8.2018

BK Slavoj Český Brod od září zakládá nový oddíl přípravky. Basketbal si během září mohou na nečisto přijít vyzkoušet holky a kluci ročníků narození 2010 až 2012. Starší děti se mohou začlenit do ostatních družstev.

V Kolíně zavzpomínají na dívku, která skončila v koncentračním táboře
Sport 15.8.2018

V Kolíně zavzpomínají na dívku, která skončila v koncentračním táboře. A sice Memoriálem Hany Greenfieldové, který se uskuteční v neděli 26. srpna od 10 hodin. Účastníci akce budou plavat v Labi u Kmochova ostrova.

Ústí loupilo i ve Vlašimi
Fotbal 13.8.2018

Vlašim jen mohla litovat po závěrečném hvizdu svých neproměněných šancí z počátku utkání. Česem jen sledovala produktivitu soupeře, který nakonec dokázal zvítězit ve Vlašimi 2:1.

Příbram doma rozstřílela Duklu
Fotbal 12.8.2018

Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Prohrála po čtvrté v řadě a v tabulce je stále bez bodu. Naopak Příbram v novém ročníku velmi pozitivně překvapuje.

Olomouc veze z Boleslavi vysokou výhru
Fotbal 28.7.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc dali rychle zapomenout na domácí prohru se Slavií. Modrá lavina v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 4:0.

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi
Fotbal 22.7.2018

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve se prosadil po rohu Gajič, pak vyrovnal Matejov a když už vše směřovalo k remíze, trefil vítězný gól Jean-David Beauguel.

Nováček z Prostějova na úvod remizoval s Vlašimí

Jen pověstný krůček dělil nováčka z Prostějova od vítězného vkročení do nového soutěžního ročníku v druhé lize. Hosté vyrovnali až v nastaveném čase.