SPORT

Karviná v Příbrami čtyřikrát inkasovala
Fotbal 16.4.2017

Veselé a pohodové Velikonoce to v Karviné rozhodně nebudou. Svěřenci Jozefa Webera schytali debakl 2:4 na hřišti poslední Příbrami.

Vlašim vysoko porazila Prostějov

Vlašim byla v utkání při chuti a pod vedením nového trenéra Petra Havlíčka rozstřílela poslední Prostějov 4:0.

Mladá Boleslav remizovala s Bohemians

Ve třetím letošním utkání Boleslavi s Bohemians se soupeři opět rozešli nerozhodným výsledkem, z něhož měli tentokrát větší radost Bohemians.

Slovácko porazilo Příbram
Fotbal 9.4.2017

Slovácko porazilo doma Příbram 1:0 a už devět kol v řadě neprohrálo. Vítězství zařídil ve druhém poločase Šumulikoski.

Boleslav obrala Duklu o všechny body
Fotbal 5.4.2017

Skóre utkání otevřel v závěru prvního poločasu Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě.

Baník doma porazil Vlašim
Fotbal 3.4.2017

Baník zdolal Vlašim 2:0 a díky sobotnímu zaváhání Opavy s Pardubicemi odskočil třetímu Slezskému FC už o sedm bodů. Vítězství trefil premiérovým gólem v barvách Baníku Petr Breda, který do Ostravy přišel v zimě právě z Vlašimi.

Boleslav se s Jabloncem rozešla bez branek
Fotbal 31.3.2017

Bezgólová plichta na domácím hřišti je pro Boleslav, která byla po většinu utkání lepší, nepříjemnou ztrátou.

Dukla vyhrála jedním gólem, Rytíře sestřelil jejich odchovanec Richard Diviš
Hokej 25.3.2017

HC Dukla Jihlava porazila Kladno v rozhodujícím sedmém semifinále 1:0 a celou sérii vyhrála poměrem 4:3. Jihlavští tak doplnili trio České Budějovice, Karlovy Vary a Pardubice a jsou tak čtvrtým a posledním účastníkem letošní baráže o extraligu 2017.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas
Hokej 23.3.2017

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Nabitá startovní pole Jezdeckého festivalu v Lysé
Sport 21.3.2017

Čtvrtý ročník Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, který probíhá na tamním výstavišti od 22. do 26. března 2017, se těší z velkého zájmu jezdců. Ve středu a ve čtvrtek budou dokonce závěrečné soutěže dne začínat až v 17.00 hodin.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila
Hokej 21.3.2017

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.

Ústí veze z Vlašimi premiérový jarní bod
Fotbal 19.3.2017

Fotbalisté Ústí nad Labem získali ve třetím jarním zápase premiérový bod. Na hřišti páté Vlašimi ho získali za remízu 1:1.

Slovácko porazilo Mladou Boleslav

Slovácko slaví první jarní vítězství. Domácí sice s Boleslaví prohrávali už po čtyřech minutách 0:1 gólem Přikryla, ale tým se dokázal zvednout. Do poločasu vyrovnal Zajíc a na konci zápasu na 2:1 skóroval Havlík.

Teplice hladce porazily Příbram

Třetí třetinu nejvyšší fotbalové soutěže otevřely Teplice výhrou nad Příbramí, které před svými fanoušky daly tři branky. Směr duelu určila už první polovina, ve které se trefili Nivaldo a Hora, po obrátce přidal třetí gól Červenka.

Jihlava dotáhla v Kladně dvougólové manko a zvítězila v prodloužení
Hokej 19.3.2017

Jihlava v prodloužení urvala klíčové venkovní vítězství a v domácím prostředí dostane v pondělí šanci rozhodnout celou sérii.

Pekr vystřelil hattrickem snížení v sérii
Hokej 18.3.2017

Ve druhé části se dostali do vedení hráči Dukly, Kladno ovšem do sirény srovnalo. V závěrečné třetině se vývoj otočil, Jihlava dokázala stáhnout kladenský náskok a zápas dospěl až do prodloužení. V něm završil Matěj Pekr hattrick a vystřelil Kladnu výhru 3:2 po prodloužení a první bod v sérii.