SPORT

Jihlava přestřílela Kladno, ale doplatila na produktivitu
Hokej 11.4.2018

Dukla měla místy jasnou herní převahu, o čemž svědčí i počet střel - 33:18, jenže góly dávali Kladenští. V první desetiminutovce zápasu se stejně jako v předchozích utkáních skóre měnilo na straně soupeře. Zadovku Tůmy využil hostující Kubík. Ihned v úvodu třetí třetiny pak navýšil vedení David Tůma.

Kladno vrátilo Jihlavě porážku a do tabulky získalo důležité body
Hokej 7.4.2018

Kladeňáci na Duklu od úvodu vletěli a do vedení šli po přesilovkové trefě Adama Kubíka. Když pak hokejisté z Vysočiny srovnali, vrátil Rytíře do vedení v početní výhodě David Tůma.

Raketový nástup Příbrami přinesl rychlé rozhodnutí
Fotbal 5.4.2018

Tři rychlé branky během prvních 18ti minut rozhodly o zasloužené příbramské výhře v dohrávaném utkání 17. kola ve Vlašimi.

Energie předvedla rychlý obrat a odvetu s Kladnem vyhrála
Hokej 4.4.2018

Skóre se poprvé měnilo hned zkraje utkání, kdy se prosadili Rytíři. Záhy se však energetikům povedlo během tří minut strhnout vedení na svou stranu, a to si i za přispění nedisciplinovanosti Kladna udrželi až do konce.

Kladno skolilo Karlovy Vary a připsalo si první barážové body
Hokej 2.4.2018

Kladno poslal do vedení Tomáš Kaut a po soupeřově srovnání přidal druhou trefu domácích sváteční střelec Martin Kehar. Kladeňáci pak karlovarské šance ubránili a dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:1 Roman Přikryl.

Problémy v koncovce připravily Kladno proti Litvínovu o body
Hokej 31.3.2018

Rytíře poslal do vedení v první části Adam Kubík, jenže další veliké šance se neujaly. Hosté pak dokázali v polovině utkání srovnat, čímž se dostali do hry a v závěrečném dějství si uzmuli vedení na svoji stranu.

Jihlavský Straka okradl Kladno o tři body, svým hattrickem jistil výhru 4:0
Hokej 28.3.2018

Úterní prosluněné odpoledne v Jihlavě se neslo ve znamení startu baráže. Dukla v něm přivítala kladenské Rytíře. Dukla vyhrála v prvním kole baráže 4:0 a vykročila do soutěže pravou nohou.

Rytíři počtvrté porazili Motor a brány baráže rozrazili dokořán
Hokej 21.3.2018

Kladnu vycházel pátý semifinálový zápas proti Motoru od úvodní třetiny. Rytíři zapomněli na předchozí neúspěch a během prvních dvaceti minut si vytvořili dvougólové vedení.

Kladno poprvé v sérii podlehlo Budějovicím
Hokej 19.3.2018

Skóre otevřel přesnou ranou Daniel Kružík a po soupeřově odpovědi vrátil Kladnu vedení Jakub Strnad. Pak ale přišly dvě branky Motoru v rozmezí 39 vteřin a v závěrečném dějství hosté ještě navýšili.

Boleslav ani napotřetí v Jihlavě nevyhrála

K vidění byl i přes jasně dané postavení obou celků slušný hokej, skóre otevřel v 9. minutě v oslabení Skořepa. Druhou branku Dukly obstaral o dvacet minut později Žálčík. Do třetí třetiny vstupovali domácí tak s dvougólovým polštářkem, který ještě ve dvou přesilovkách navýšili.

Mrazivý vítr odvál radost z Boleslavi na Slovácko
Fotbal 18.3.2018

V nepříjemném mrazivém větru tisícovka nejotužilejších fotbalových příznivců sledovala na po celonočním sněžení výtečně připraveném trávníku neúprosnou bitvu sestupem ohrožených týmů.

Kladno udolalo Motor i na domácím ledě a je krok od baráže
Hokej 18.3.2018

Rytíři znovu nezvládli proti Českým Budějovicím úvod zápasu a v první minutě inkasovali. Díky dvěma trefám Davida Tůmy se ale Kladno dostalo do vedení, které už nepustilo.

Vlašim zdecimovala Frýdek-Místek
Fotbal 17.3.2018

Výtečně vstoupila fotbalová Vlašim do jarní části soutěže. Po dvou odložených utkání se svěřenci trenéra Petra Havlíčka konečně dočkali ostrého zápasu. Vlašim proti Frýdku-Místku excelovala a porazilal jej vysoko 4:0.

Chomutov si vítězstvím nad Boleslaví definitivně pojistil účast v Tipsport extralize i pro příští sezónu
Hokej 17.3.2018

Play-out Tipsport extraligy ledního hokeje se přesunulo do své druhé poloviny, kterou již Boleslav může dohrát v klidu. Proto se také proti Pirátům Chomutov trenéři rozhodli nasadit juniory a dali též větší prostor méně vytíženým hráčům A-týmu.

Boleslav postup do pohárového semifinále proti Baníku vystřílela až v penaltovém rozstřelu
Fotbal 15.3.2018

Nečekané drama viděla tisícovka diváků ve čtvrtfinále českého poháru. Boleslavští skoro celý zápas hráli oslabení o vyloučeného Mebrahtua, Ostravští přišli čtvrt hodiny před koncem normální hrací doby o vyloučeného brankáře Budínského.

I druhý semifinálový zápas vyhrálo Kladno
Hokej 15.3.2018

Českobudějovičtí nenapravili úterní zaváhání a svém ledě opět padli. Motor inkasoval minutu a půl před koncem základní hrací doby, a tak se šlo do prodloužení, ve kterém Rytíři zpečetili své vítězství. Domácí se trápili především v zakončení.