SPORT

O výhře Frýdku-Místku v Benátkách rozhodla třetí třetina
Hokej 12.2.2019

Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, o výhře hostí pak rozhodla až závěrečná desetiminutovka, kdy Rysové potrestali chyby mladého benáteckého týmu a hned čtyřmi góly zajistili svou výhru. Přesto však Benátky zaslouží pochvalu za bojovnost, konečný výsledek je snad až příliš krutý.

Jihlava přetlačila Kladno až v samostatných nájezdech
Hokej 27.1.2019

Až v samostatných nájezdech rozhodl Tomáš Čachotský tradiční kličkou a Jihlava ovládla i čtvrtý vzájemný zápas s Kladnem, tentokrát poměrem 5:4.

Havířov uhájil těsnou výhru v Benátkách

Domácí ani na čtvrtý pokus nedokázali v letošní sezóně obrat Slezany o body a nakonec padli 2:3.

Mladá Boleslav přestřílela Hradec
Hokej 26.1.2019

Hradec Králové může litovat ztraceného závěru zápasu, který měl velice dobře na jeho začátku rozehraný. Ještě tři minuty před koncem zápasu se zdálo, že zápas dospěje do prodloužení a nakonec vyhrála Boleslav o tři branky.

Kladno si doma poradilo s Benátkami nad Jizerou
Hokej 24.1.2019

Benátečtí na ledě Rytířů Kladna museli dohánět ztrátu již od úvodních minut. Duel se jim díky brance Adama Najmana podařilo zdramatizovat, avšak kladenský brankář Brízgala již nedovolil jakékoliv zaváhání.

Mladá Boleslav prohrála ve Zlíně
Hokej 21.1.2019

Boleslav sice byla jednoznačně aktivnější než její soupeř, Zlín přestřílela poměrem 43:22, ale ani to jí na body nestačilo.

Poprvé v sezóně dokázali Benátečtí udolat Kadaň za tři body
Hokej 20.1.2019

Benáteckým hokejistům se až na čtvrtý pokus podařilo porazit poslední tým tabulky z Kadaně v řádné hrací době.

Vsetín sestřelil Kladno a dostal se na kontakt prvního místa

Středočeši začali na Lapači dobře a již v 17. vteřině hry otevřel skóre Brendon Nash, jenže to bylo ze strany Rytířů vše. Vsetín ještě v první třetině skóre otočil a ve zbytku utkání dokázal odskočit do bezpečného náskoku, který nakonec činil rozdíl pěti branek.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Zimní běh na Blaník nabídne novou trať i nové zázemí
Běh 2.1.2019

V zámeckém parku ve Vlašimi se v sobotu 12. ledna uskuteční už 45. ročník Zimního běhu na Blaník. Jde o závod opředený mnoha legendami. Účastníci se letos mohou těšit na novou trať, nové zázemí a nové zážitky.

Povedené období  Slavie pokračuje, tentokrát porazila Kladno
Hokej 18.12.2018

Povedené období Slavie pokračuje, tentokrát porazila Kladno

Po jasném vítězství v Kadani si sešívaní hokejisté vyšlápli i na podstatně zvučnějšího soka. Kladenští Rytíři do Prahy přicestovali bez Tomáše Plekance, téměř dva tisíce diváků si ale i tak rozhodně přišlo na své – po přestřelce ve třetí periodě nakonec Slavia zvítězila 5:3 a dotahuje se na elitní osmičku.

Vysokou výhru Benátek nad Ústím řídili Wiencek s Průžkem

Hosté z Ústí šli jako první do vedení a dlouho si tento náskok dokázali držet, druhá třetina ale patřila domácím svěřencům trenéra Kudrny, kteří si dvěma brankami při vlastním oslabení zajistili slibný náskok do poslední části duelu.

Sparta v Příbrami jen remizovala
Fotbal 16.12.2018

Poslední soutěžní roku nabídlo divákům zajímavou podívanou a remízu 1:1. Na vedoucí trefu Sparty dokázal v nastavení prvního poločasu odpovědět Jan Rezek z trestného kopu.

Opava porazila Boleslav a přeskočila ji v tabulce

Na prochladlém městském stadionu v Opavě při teplotě kolem nuly se střetli boleslavští fotbalisté se slezským soupeřem v posledním ligovém utkání kalendářního roku 2018. Opava po výhře svého soupeře přeskočila v tabulce a přezimuje devátá.

Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky
Hokej 10.12.2018

Benátky jako první otevřely stav utkání, ale po zbytek večera bylina koni Kadaňští. Ti si připsali tři body do tabulky a nahradili právě Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.

Přestřelku Kladna se Vsetínem rozhodly Zikmundovy dva góly ze třetí části

Kladno začalo proti útočnému Vsetínu velmi dobře a díky trefě Tomáše Plekance šlo rychle do vedení. Po soupeřově srovnání vrátil Rytířům vedení Daniel Kružík a posléze navýšil Jakub Strnad. Valaši v úvodu třetího dějství dokázali podruhé vyrovnat, jenže dvakrát udeřil Ladislav Zikmund.