SPORT

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Brno si připsalo další tři body, utkání v Příbrami zlomilo ve druhé půli
Fotbal 14.5.2017

Nepovedený start, parádní vyrovnání kapitána, dva hvězdné okamžiky Milana Lutonského po změně stran a pozdní snížení domácích. Takový byl ve zkratce průběh utkání v Příbrami, po kterém si Zbrojovka připsala druhou výhru v řadě a přiblížila se středu tabulky.

Vlašim hladce porazily Vítkovice

Vítkovice sice na začátku druhého poločasu vyrovnaly a chvíli to vypadalo, že budou moci pomýšlet i na výhru, ale Vlašim se nakonec dostala zpět do zápasu a dokázala zvítězit hladce 4:1.

Boleslav v Plzni neubránila tříbrankové vedení
Fotbal 13.5.2017

Plzeň sice prohrávala o tři branky, ale v závěru ukázala senzační stíhací jízdu, která div neskončila vítězstvím Viktorie. Středočeši nakonec alespoň bod uhájili. Jestli a jakou roli bude tento bod hrát v konečném účtování, to se ještě ukáže.

Mladá Boleslav vydřela tři body proti Jihlavě
Fotbal 8.5.2017

Mladá Boleslav sice potvrdila roli favorita a Jihlavu porazila, ale na očekávané tři body se hodně nadřela, jak je u ní v této jarní sezoně na domácím trávníku obvyklé.

Karviná v Příbrami čtyřikrát inkasovala
Fotbal 16.4.2017

Veselé a pohodové Velikonoce to v Karviné rozhodně nebudou. Svěřenci Jozefa Webera schytali debakl 2:4 na hřišti poslední Příbrami.

Vlašim vysoko porazila Prostějov

Vlašim byla v utkání při chuti a pod vedením nového trenéra Petra Havlíčka rozstřílela poslední Prostějov 4:0.

Mladá Boleslav remizovala s Bohemians

Ve třetím letošním utkání Boleslavi s Bohemians se soupeři opět rozešli nerozhodným výsledkem, z něhož měli tentokrát větší radost Bohemians.

Slovácko porazilo Příbram
Fotbal 9.4.2017

Slovácko porazilo doma Příbram 1:0 a už devět kol v řadě neprohrálo. Vítězství zařídil ve druhém poločase Šumulikoski.

Boleslav obrala Duklu o všechny body
Fotbal 5.4.2017

Skóre utkání otevřel v závěru prvního poločasu Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě.

Baník doma porazil Vlašim
Fotbal 3.4.2017

Baník zdolal Vlašim 2:0 a díky sobotnímu zaváhání Opavy s Pardubicemi odskočil třetímu Slezskému FC už o sedm bodů. Vítězství trefil premiérovým gólem v barvách Baníku Petr Breda, který do Ostravy přišel v zimě právě z Vlašimi.

Boleslav se s Jabloncem rozešla bez branek
Fotbal 31.3.2017

Bezgólová plichta na domácím hřišti je pro Boleslav, která byla po většinu utkání lepší, nepříjemnou ztrátou.

Dukla vyhrála jedním gólem, Rytíře sestřelil jejich odchovanec Richard Diviš
Hokej 25.3.2017

HC Dukla Jihlava porazila Kladno v rozhodujícím sedmém semifinále 1:0 a celou sérii vyhrála poměrem 4:3. Jihlavští tak doplnili trio České Budějovice, Karlovy Vary a Pardubice a jsou tak čtvrtým a posledním účastníkem letošní baráže o extraligu 2017.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas
Hokej 23.3.2017

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Nabitá startovní pole Jezdeckého festivalu v Lysé
Sport 21.3.2017

Čtvrtý ročník Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, který probíhá na tamním výstavišti od 22. do 26. března 2017, se těší z velkého zájmu jezdců. Ve středu a ve čtvrtek budou dokonce závěrečné soutěže dne začínat až v 17.00 hodin.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila
Hokej 21.3.2017

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.