KULTURA / Hudba

Popis: Chorea Bohemica.
Chorea Bohemica.
12.12.2018

Chorea Bohemica zakončí koncertní sezonu v Českém Brodě

ČESKÝ BROD

Koncert cyklu KLASIKA VIVA v podání CHOREA BOHEMICA se koná v neděli 16. prosince od 16:00 hodin v českobrodské sokolovně. Součástí programu budou tradiční české Vánoce s koledami a tancem pro všechny věkové kategorie.

Závěrečný koncert podzimní části Klasika Viva v Českém Brodě proběhne v neděli 16. prosince od 16.00 v sokolovně v Českém Brodě. Pozvání k účinkování tentokrát přijal špičkový český umělecký soubor Chorea Bohemica.

Chorea Bohemica je svým charakterem hudebně taneční divadlo, svou pověstí špičkový český umělecký soubor v oblasti jevištního ztvárnění tradičních projevů lidového umění, který svým současným pojetím pokladů českého folklóru, zdůrazňujícím především jeho humor a poezii, dosahuje kdekoliv a při každém vystoupení nejužšího kontaktu s divákem.

V rámci tohoto večera se návštěvníci mohou těšit na jedinečný program v duchu tradičních českých Vánoc s koledami a tancem pro všechny věkové kategorie.


Vstupné: 150 / 70 Kč, před koncertem 200 / 100 Kč, děti do 3 let bez nároku na sedadlo zdarma.
Rodinné vstupné (pouze online na www.klasikaviva.cz, emailem na roman@agenturajd.cz):
1+2 (1 dospělý a 2 děti) = 250 Kč, 1+3 = 300 Kč, 2+1 (2 dospělí a 1 dítě) = 350 Kč, 2+2 = 400 Kč, 2+3 = 450Kč.

Pro zájemce o pravidelnou návštěvu koncertů mají v Českém Brodě připravenu kartu Klubu přátel Klasika Viva. Pro letošní rok je vydání karty v Českém Brodě zdarma. Držitelé karty získávají slevu na vstupném 50%. Více informací naleznete na webových stránkách projektu www.klasikaviva.cz.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: cesbrod.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Nymburský bazén bude znovu otevřen

Po opravě podhledů se opět otevře plavecký bazén. Ten byl uzavřen v květnu 2018, kvůli uvolněným a nebezpečným podhledům na stropě.

Post

Svatoludmilská pouť na Tetíně zve na koncerty, trhy, výstavy či přednášky

Na více než stoletou tradici po roce naváže další Svatoludmilská pouť, jež se uskuteční v obci Tetín o víkendu 20. až 22. září. Na své si přijdou vyzn

Post

Jablonec vyzrál na Boleslav a drží domácí bilanci

Bez ztráty kytičky pokračují jablonečtí fotbalisté v nové sezoně na domácím pažitu. V souboji dvou pohárových týmů dokázali porazit Mladou Boleslav 2:

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA