KULTURA / Divadlo

Popis: Pohádka Vánoční hvězda.
Pohádka Vánoční hvězda.
10.12.2018

Vyjděte do Městského divadla ve Slaném na pouť za poznáním Vánoc

SLANÝ

Městské divadlo ve Slaném uvede ve středu 19. prosince pohádku Vánoční hvězda. Diváci ji mohou shlédnout v 10, 13 a 15 hodin.

Vánoce? Co znamenají? Veverky Zubka a Drápek neznají Vánoce. Jednoho dne, přímo na den Štědrý se dostanou do člověčího doupěte. Vydají se na cestu po vánočním stromečku až přímo ke koruně, kde na ně čeká vánoční hvězda. Avšak cesta na vrchol nebude jednoduchá. Během svého putování budou poznávat Vánoce, pro každého totiž znamenají úplně něco jiného.

Městské divadlo ve Slaném uvede toto představení ve středu 19. prosince, a to hned ve třech časech. Nejprve v 10 hodin dopoledne, následně pak ve 13 a v 15 hodin. Pohádka trvá jednu hodinu.

Autor / zdroj: kultura.slansko.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Nymburský bazén bude znovu otevřen

Po opravě podhledů se opět otevře plavecký bazén. Ten byl uzavřen v květnu 2018, kvůli uvolněným a nebezpečným podhledům na stropě.

Post

Svatoludmilská pouť na Tetíně zve na koncerty, trhy, výstavy či přednášky

Na více než stoletou tradici po roce naváže další Svatoludmilská pouť, jež se uskuteční v obci Tetín o víkendu 20. až 22. září. Na své si přijdou vyzn

Post

Jablonec vyzrál na Boleslav a drží domácí bilanci

Bez ztráty kytičky pokračují jablonečtí fotbalisté v nové sezoně na domácím pažitu. V souboji dvou pohárových týmů dokázali porazit Mladou Boleslav 2:

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA