31.3.2018

Dialyzačního střediska v mělnické nemocnici se krizová situace netýká

MĚLNÍK

Provozovatel mělnického dialyzačního střediska, společnost Fresenius Medical Care, oznamuje všem pacientům, že situace v Nemocnici Mělník, která vedla k uzavření některých jejích oddělení, se provozu dialyzačního střediska Fresenius NephroCare netýká.

Středisko je pro své pacienty i nadále v běžném provozu bez jakýchkoli změn. Pacienti s ledvinným selháním a s nemocemi ledvin mohou i nadále využívat nejen jeho služby, ale i služby nefrologické ambulance.

„V mělnické nemocnici figuruje naše středisko pouze jako nájemce, s nemocnicí nejsme nijak personálně propojeni, a proto se našich pacientů probíhající opatření netýkají," upřesňuje Ing. David Prokeš, ředitel společnosti Fresenius Medical Care, a dodává: „Naši pacienti se nemusejí ničeho obávat."

Autor / zdroj: -cra-

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve

Nováček z Prostějova na úvod remizoval s Vlašimí

Jen pověstný krůček dělil nováčka z Prostějova od vítězného vkročení do nového soutěžního ročníku v druhé lize. Hosté vyrovnali až v nastaveném čase.