AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
8.4.2019

Přes sto řidičů pod vlivem

PŘÍBRAM

Od pátku do neděle zastavili policisté na příbramských silnicích čtyři hříšníky. Dne 5. dubna krátce po půlnoci jel po Dobříši 38letý muž, dechová zkouška u něj byla pozitivní s výsledkem 1,73 promile alkoholu. Po poledni hlídka kontrolovala v jedné obci na Milínsku 48letého řidiče, při dechové zkoušce se na displeji přístroje objevila hodnota téměř tři promile.

Následující den projížděl přes Nečín 30letý motorista, který má ještě rok platný zákaz řízení. Tímto jednáním se dopustil přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí. V neděli ráno příslušníci policie provedli silničního kontrolu u 27letého muže, a to u obce Stará Huť. V jeho dechu přístroj vykázal hodnotu 1,13 promile alkoholu. Nyní se bude dotyčný zpovídat z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Od začátku roku zjistili policisté na Příbramsku celkem 137 řidičů, kteří byli pod vlivem návykových látek, z toho 40 jich bylo pod vlivem drog a 25 osob mělo nad jedno promile alkoholu.

Autor / zdroj: Monika Schindlová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava představuje mozaiku vzájemných vlivů a kontaktů utvářejících antickou kulturu

Dvořákovo muzeum pravěku v Kolíně zve všechny zájemce na výstavu nazvanou Nejen nepřátelé – Staří Řekové a jejich sousedé. Výstava představuje pestrou

Post

Kolínské sportovní dny 2019 vyhrála 7. ZŠ

V pondělí 10. června proběhlo v amfiteátru na Kmochově ostrově slavnostní zakončení Kolínských sportovních dní. Letos je ovládla 7. ZŠ Masarykova. 

Post

Na 50 druhů piv z 16 pivovarů se představí na třetím ročníku Festivalu piva v Neratovicích

Přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce zajímavých českých pivovarů se koná ve Smetanově ulici, v parku za městským kinem.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA