AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
26.2.2019

Zaklíněný kamión pod viaduktem v benešovské Máchově ulici blokoval dopravu až do půlnoci

BENEŠOVSKO

Havárii způsobila jeho řidička, která se dostatečně nevěnovala řízení. Vyvázla naštěstí nezraněna. Škoda se ale vyšplhala na zhruba jeden milión korun.

V pondělí kolem patnácté hodiny došlo v Benešově v ulici Máchova ve směru od Týnce nad Sázavou k havárii kamiónu. Jeho padesátiletá řidička se totiž dostatečně nevěnovala řízení a vjela pod tamní viadukt i přesto, že výška soupravy zjevně převyšovala výšku mostu. Došlo tak k částečné deformaci kabiny a celé nástavby návěsu. Žena vyvázla naštěstí nezraněna. Orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu u ní byla negativní. Celková škoda byla vyčíslena na zhruba milión korun. Událost na místě zpracovali policisté ze skupiny dopravních nehod benešovského dopravního inspektorátu, kteří řidičce uložili pokutu, a firmu kvůli nedodržení sociálních předpisů oznámili na příslušný úřad do dalšího správního řízení.

Následkem havárie došlo k částečnému zablokování této komunikace, dopravu zde řídili kyvadlově městští strážníci. Provoz byl zcela obnoven teprve kolem půlnoci, kdy byla dokončena překládka zboží, a kamión byl odtažen.

Autor / zdroj: Bc. Eva Stulíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Post

Příbram porazila Karvinou

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální

Post

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA