AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
26.2.2019

Zaklíněný kamión pod viaduktem v benešovské Máchově ulici blokoval dopravu až do půlnoci

BENEŠOVSKO

Havárii způsobila jeho řidička, která se dostatečně nevěnovala řízení. Vyvázla naštěstí nezraněna. Škoda se ale vyšplhala na zhruba jeden milión korun.

V pondělí kolem patnácté hodiny došlo v Benešově v ulici Máchova ve směru od Týnce nad Sázavou k havárii kamiónu. Jeho padesátiletá řidička se totiž dostatečně nevěnovala řízení a vjela pod tamní viadukt i přesto, že výška soupravy zjevně převyšovala výšku mostu. Došlo tak k částečné deformaci kabiny a celé nástavby návěsu. Žena vyvázla naštěstí nezraněna. Orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu u ní byla negativní. Celková škoda byla vyčíslena na zhruba milión korun. Událost na místě zpracovali policisté ze skupiny dopravních nehod benešovského dopravního inspektorátu, kteří řidičce uložili pokutu, a firmu kvůli nedodržení sociálních předpisů oznámili na příslušný úřad do dalšího správního řízení.

Následkem havárie došlo k částečnému zablokování této komunikace, dopravu zde řídili kyvadlově městští strážníci. Provoz byl zcela obnoven teprve kolem půlnoci, kdy byla dokončena překládka zboží, a kamión byl odtažen.

Autor / zdroj: Bc. Eva Stulíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Z Husovy ulice v Příbrami zmizí železniční přejezd

Motoristé se po letech dočkají odstranění již nefunkčního železničního přejezdu v Husově ulici. K odstranění kolejí dojde na začátku měsíce dubna. S

Post

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Post

Hálkovo městské divadlo dostane plošinu pro imobilní osoby

Nymburk chce vyřešit špatný přístup do Hálkova divadla pro vozíčkáře. Rada města na svém zasedání rozhodla o instalaci schodišťové rampy.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA